• Zadzwoń: +48 511 174 232
  • Pracujemy: 08:00 do 16:00

O nas

Dlaczego prowadzimy biuro projektowe AMB Projekty?

Rozumiemy, że każda inwestycja w projekt budowlany wymaga zaufania do swojego wykonawcy. Dlatego chcemy dostarczać nie tylko przemyślane projekty, ale również pozytywne doświadczenia z naszej współpracy. Dążymy do tego, aby nasi klienci mieli nasze wsparcie na każdym jej etapie.  Pomagamy przy wyborze gotowych projektów, dbamy o dostarczenie rzetelnych wyliczeń, terminowość realizacji projektu czy przewidywanie możliwych sytuacji. Doradzamy optymalne rozwiązania edukując jednocześnie naszych klientów jak wpłynie to na proces i koszt budowy. Po dostarczeniu projektu odpowiadamy na wszystkie pytania naszych klientów czy wybranych przez nich kierowników budowy. 

Misja 

Chcemy poprawiać standardy usług projektowo-architektonicznych i sprawiać, że nasi klienci będą pamiętali etap przygotowania projektu jako łatwy i efektywny. 

Jakie usługi dostarcza nasze biuro projektowe w Wieliczce? 

Nasze biuro projektowe w Wieliczce świadczy usługi projektowania domów jednorodzinnych, osiedli, budynków użyteczności publicznej, adaptacji „projektów gotowych” oraz przygotowania projektów zjazdów z dróg publicznych. Zakres prac obejmuje przygotowanie projektów koncepcyjnych, architektoniczno – budowalnych, technicznych i wykonawczych. W razie potrzeby nasi klienci mogą też zlecić nam nadzór autorski nad budową. Ponadto wspieramy Inwestorów bezpośrednio już na budowie jako osoby pełniące funkcję kierownika budowy.

Wszystkie projekty przygotowujemy z zachowaniem obowiązujących norm budowlanych oraz bezpieczeństwa. W konsultacji z naszymi klientami dostosowujemy projekty do ich potrzeb, uwzględniając aspekty funkcjonalne, konstrukcyjne i wizualne. 

Dodatkowo, na każdym etapie – zarówno przed, jak i w trakcie przygotowania projektu, pomagamy klientom w uzyskaniu potrzebnych dokumentów oraz dobraniu optymalnych rozwiązań. 

Aby lepiej przedstawiać klientom projekt budowlany i zastosowane rozwiązania, dostarczamy pliki przygotowywane w wersji 3D. Pozwala to pokazać więcej szczegółów niż w przypadku plików 2D i jednocześnie daje naszym klientom pewność, że zaakceptowany projekt jest w pełni zgodny z oczekiwaniami.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Doświadczenie zdobywaliśmy zarówno podczas współpracy z różnymi biurami projektowymi, jak i w firmie AMB Projekty. Nasza wiedza techniczna odnośnie wymagań budowlanych połączona z wieloletnią praktyką pozwala nam świadczyć usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. 

Od 2011 roku projektujemy i opracowujemy dokumentację różnych typów obiektów. Są to między innymi budynki mieszkalne, jednorodzinne, budynki gospodarcze, garaże, zjazdy z dróg publicznych, układy komunikacyjne, budynki użyteczności publicznej, a także projekty wykonawcze konstrukcji. 

Współpracujemy również z różnymi biurami przy realizacjach obiektów o dużej kubaturze np. hali magazynowych, czy obiektów użyteczności publicznej. Wśród takich projektów możemy wymienić wizualizacje 3D konstrukcji galerii handlowej VIVO w Krośnie czy projekt konstrukcji dla browaru Brokreacja w Zatorzu. Mieliśmy też okazję przygotować koncepcję przebudowy i rozbudowy placówki oświatowej na biurową w Katowicach. 

Andrzej Mierzwa – Projektant-Konstruktor

Współwłaściciel, absolwent Politechniki Krakowskiej kierunku Budownictwo, posiadający specjalizację w zakresie konstrukcji budowlanych i inżynierskich. W 2015 roku uzyskał uprawnienia konstrukcyjno – budowlane do projektowania, a w 2019 uprawnienia konstrukcyjno – budowlane do kierowania robotami budowlanymi. Miłośnik jazdy na rowerze po górskich szlakach i biwakowania pod namiotem. Wieczorami chętnie rozegra partię szachów czy pokera.

Mateusz Bielas – Projektant-Konstruktor 

Współwłaściciel, będący absolwentem Politechniki Krakowskiej kierunku Budownictwo, o specjalizacji konstrukcje budowlane i inżynierskie. Od 2019 roku posiada również uprawnienia konstruktorskie w zakresie projektowania i kierowania robotami budowlanymi. W wolnej chwili chętnie spędza czas z rodziną na górskich szlakach, a wieczorami przy dobrej rockowej muzyce lubi złożyć model auta z Lego Technics?

Unikalne projekty domów i nie tylko

Biuro Projektowe AMB Projekty z Wieliczki
Nie trać czasu i zaufaj naszemu doświadczeniu